• 00
  • 00
  • 00
  • 00
+

BEYİN ELÇİLERİMİZ: BEYİN HAFTASI İÇİN BİRLİKTE NELER YAPABİLİRİZ?

Kategoriler: Hakkında

beyin-haftasi

Beyin Haftası Kapsamında Birlikte Neler Yapabiliriz?

Günümüz dünyasında beyin yükselen değer. Türkiye’nin de bu konudaki farkındalığının artması gerekir.

Biz Kişisel Gelişim Merkezi (KİGEM) olarak bu konuda ilk adımı atarak bir kampanya başlattık. Sizlerin de ilgi ve desteği ile çalışmalarımızı daha büyük kitlelere ulaştırabiliriz.

Yapabileceğiniz ilk şey, bu sayfaların varlığından arkadaşlarınızı haberdar etmek olabilir. www.kigem.com/beyin vewww.beyinhaftasi.com sitelerini sosyal medya hesaplarınızda tanıtabilirseniz memnun oluruz.

Daha çok insanın Beyin Haftası’ndan haberdar olmasını sağlamak için yapabileceğiniz birçok şey olabilir. Bizim için her katkı yeterince anlamlıdır.

“Bu kampanyayı daha önce bilseydim, katkıda bulunmak isterdim” diyorsanız, her yıl yapacağımız çalışmalar için kendinizi tanıtan ve yapabilecekleriniz anlatan bir mail ile başvurabilirsiniz. Bunun için kigem.com iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Başvuruda bulunanlardan uygun ve yeterli olanlar bir araya getirilerek, Türkiye Beyin Haftası’nın  Beyin Elçileri oluşturulacaktır.

Türkiye’de beyni doğru kullanma bilincini yaygınlaştırma çabamıza siz de katılmak isterseniz, görüş, öneri, değerlendirme ve katkılarınızı bekleriz.

Kaynak: www.kigem.com